Skip to main content

TVORBA WEBU PRAHA


SLUŽBA TVORBA WEBU

Specializujeme se na tvorbu webů konkrétně ve městě Praha. Vytváříme malé (osobní weby, prezentace produktu, atp.), střední (firemní web, blog, atp.) i velké (aplikace na míru, obohacena o nějakou funkcionalitu) webové aplikace. Naší specializací jsou velké webové aplikace. Tvorbou webů ve městě Praha se zabýváme od roku 2015.

Služba tvorba webu probíhá ve městě Praha a blízkém okolí, kam jsme ochotni se za našimi klienty dostavit na osobní schůzku. V Praze a okolí je možné se s námi sejít v každý všední den. Před schůzkou je nutné si schůzku nejdříve domluvit prostřednictvím emailu admin@stpr.cz. Je možné se sejít například v Národní technické knihovně, v kavárně ve městě nebo přímo u vás v kanceláři. Pokud by vám termíny z nějakého důvodu nevyhovovali, je možné se spojit prostřednictvím aplikace Skype, Google Hangouts nebo jiného komunikačního nástroje.

Novým i stávajícím klientům nabízíme možnost využití naší analytické služby, kde vám ZDARMAzanalyzujeme (technicky, časově, finančně) váš problém (nová featura, oprava / změna, celý nový web) v oblasti tvorby webu.

PROČ TVORBA WEBU U NÁS?

Jsme skupina, která se zabývá nejnovějšími trendy v oblasti webových technologií a tomu také odpovídají naše výsledky. Při tvorbě webů používáme tyto technologie:

Pokud je potřeba nebojíme se použít tyto technologie:

KOLIK STOJÍ TVORBA WEBU?

Ceník webových aplikací je různý a záleží na robustnosti webu. Poskytujeme tvorbu webů za cenu od 2.500 Kč. Do této služby dále spadají následující podslužby:


Poptávkový formulář

Poptejte nezávazně tuto službu, zadejte váš email a případně přidejte popis, MY SE VÁM OBRATEM OZVEME

SLUŽBY


TVORBA WEBOVÝCH APLIKACÍ

Vytváříme malé, střední i rozsáhlé webové aplikace na míru. Používáme nejnovější technologie a naši práci verzujeme verzovacím systémem Git.

Nezávazně poptat

TVORBA MESSENGER CHATBOTŮ

Vytváříme, kteří budou automaticky komunikovat s vašimi zákazníky. Vše se snadno konfiguruje v poskytnutém webovém rozhraní.

Nezávazně poptat

SPRÁVA ÚČTŮ NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Poskytujeme správu sociálních sítí Facebook, Twitter, Google + a YouTube. Připravíme vám ty nejlepší příspěvky.

Nezávazně poptat

ANALÝZA WEBU

V oblasti webových aplikací vám zdarma uděláme nacenění, časový odhad prací a technologické doporučení pro vaše konkrétní požadavky. Může se jednat o novou aplikaci i samotné úpravy na webu.

Nezávazně poptat

DROBNÉ ÚPRAVY WEBU

Na vaší stávající webové aplikace provedeme drobné změny či úpravy dle vašich požadavků. Např. přidání XML feedů, sitemapy a další.

Nezávazně poptat