Skip to main content

TVORBA WEBU PRAHA


SLUŽBA TVORBA WEBU

Specializujeme se na tvorbu webů konkrétně ve městě Praha. Vytváříme malé (osobní weby, prezentace produktu, atp.), střední (firemní web, blog, atp.) i velké (aplikace na míru, obohacena o nějakou funkcionalitu) webové aplikace. Naší specializací jsou velké webové aplikace. Tvorbou webů ve městě Praha se zabýváme od roku 2015.

Služba tvorba webu probíhá ve městě Praha a blízkém okolí, kam jsme ochotni se za našimi klienty dostavit na osobní schůzku. V Praze a okolí je možné se s námi sejít v každý všední den. Před schůzkou je nutné si schůzku nejdříve domluvit prostřednictvím emailu admin@stpr.cz. Je možné se sejít například v Národní technické knihovně, v kavárně ve městě nebo přímo u vás v kanceláři. Pokud by vám termíny z nějakého důvodu nevyhovovali, je možné se spojit prostřednictvím aplikace Skype, Google Hangouts nebo jiného komunikačního nástroje.

Novým i stávajícím klientům nabízíme možnost využití naší analytické služby, kde vám ZDARMAzanalyzujeme (technicky, časově, finančně) váš problém (nová featura, oprava / změna, celý nový web) v oblasti tvorby webu.

PROČ TVORBA WEBU U NÁS?

Jsme skupina, která se zabývá nejnovějšími trendy v oblasti webových technologií a tomu také odpovídají naše výsledky. Při tvorbě webů používáme tyto technologie:

Pokud je potřeba nebojíme se použít tyto technologie:

KOLIK STOJÍ TVORBA WEBU?

Ceník webových aplikací je různý a záleží na robustnosti webu. Poskytujeme tvorbu webů za cenu od 6.999 Kč. Do této služby dále spadají následující podslužby:

SLUŽBY


TVORBA WEBOVÝCH APLIKACÍ

Vytváříme malé, střední i rozsáhlé webové aplikace na míru. Používáme nejnovější technologie a naši práci verzujeme verzovacím systémem Git.

Nezávazně poptat

TVORBA MESSENGER CHATBOTŮ

Vytváříme, kteří budou automaticky komunikovat s vašimi zákazníky. Vše se snadno konfiguruje v poskytnutém webovém rozhraní.

Nezávazně poptat

TVORBA MOBILNÍCH APLIKACÍ

Vytváříme malé a střední aplikace pro operační systém Android. Naše aplikace jsou testovány na nejrůznějších zařízeních.

Nezávazně poptat

TECHNICKÁ PODPORA (HELPDESK)

Poskytujeme technickou podporu v oblasti informačních technologií, zejména v oblasti webových aplikací.

Nezávazně poptat

TVORBA DESKTOP APLIKACÍ

Vytváříme malé a středně velké aplikace pro desktopy s operačním systémem Windows nebo Linux.

Nezávazně poptat

SPRÁVA ÚČTŮ NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Poskytujeme správu sociálních sítí Facebook, Twitter, Google + a YouTube. Připravíme vám ty nejlepší příspěvky.

Nezávazně poptat

ČASOVÁ ANALÝZA

V oblasti webových aplikací vám zdarma uděláme nacenění a časový odhad prací pro vaše konkrétní požadavky. Jedná se o novou aplikaci i samotné úpravy.

Nezávazně poptat

DROBNÉ ÚPRAVY

Na vaší stávající webové aplikace provedeme drobné změny či úpravy dle vašich požadavků. Např. přidání XML feedů, sitemapy a další.

Nezávazně poptat

KURZ PROGRAMOVÁNÍ

Nabízíme kurz základů programování webových aplikací. Kurz se nese v duchu tvorby vlastní databázové aplikace od návrhu po závěrečné testování.

Nezávazně poptat