Skip to main content

TVORBA WEBU KARLOVY VARY


SLUŽBA TVORBA WEBU

Specializujeme se na tvorbu webů v Karlových Varech. Vytváříme malé (osobní weby, prezentace produktu, atp.), střední (firemní web, blog, atp.) i velké (aplikace na míru, obohacena o nějakou funkcionalitu) webové aplikace. Naší specializací jsou velké webové aplikace. Tvorbou webů v Karlových Varech se zabýváme již od roku 2010.

Služba tvorba webu probíhá v Karlových Varech a okolí, kam jsme ochotni se za našimi klienty dostavit na osobní schůzku. V Karlových Varech a okolí je možné se s námi sejít v pondělí dopoledne, v pátek odpoledne, případně jsme ochotni poskytnout termín o víkendu. Před schůzkou je nutné si schůzku nejdříve domluvit prostřednictvím emailu admin@stpr.cz. Je možné se sejít například v Krajské knihovně v Karlových Varech, v kavárně ve městě nebo přímo u vás v kanceláři. Pokud by vám termíny z nějakého důvodu nevyhovovali, je možné se spojit prostřednictvím aplikace Skype, Google Hangouts nebo jiného komunikačního nástroje.

Novým i stávajícím klientům nabízíme možnost využití naší analytické služby, kde vám ZDARMAzanalyzujeme (technicky, časově, finančně) váš problém (nová featura, oprava / změna, celý nový web) v oblasti tvorby webů.

PROČ TVORBA WEBU U NÁS?

Jsme skupina, která se zabývá nejnovějšími trendy v oblasti webových technologií a tomu také odpovídají naše výsledky. Při tvorbě webů používáme tyto technologie:

Pokud je potřeba nebojíme se použít tyto technologie:

KOLIK STOJÍ TVORBA WEBU?

Ceník webových aplikací je různý a záleží na robustnosti webu. Poskytujeme tvorbu webů za cenu od 6.999 Kč. Do této služby dále spadají následující podslužby:

SLUŽBY


TVORBA WEBOVÝCH APLIKACÍ

Vytváříme malé, střední i rozsáhlé webové aplikace na míru. Používáme nejnovější technologie a naši práci verzujeme verzovacím systémem Git.

Nezávazně poptat

TVORBA MESSENGER CHATBOTŮ

Vytváříme, kteří budou automaticky komunikovat s vašimi zákazníky. Vše se snadno konfiguruje v poskytnutém webovém rozhraní.

Nezávazně poptat

TVORBA MOBILNÍCH APLIKACÍ

Vytváříme malé a střední aplikace pro operační systém Android. Naše aplikace jsou testovány na nejrůznějších zařízeních.

Nezávazně poptat

TECHNICKÁ PODPORA (HELPDESK)

Poskytujeme technickou podporu v oblasti informačních technologií, zejména v oblasti webových aplikací.

Nezávazně poptat

TVORBA DESKTOP APLIKACÍ

Vytváříme malé a středně velké aplikace pro desktopy s operačním systémem Windows nebo Linux.

Nezávazně poptat

SPRÁVA ÚČTŮ NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Poskytujeme správu sociálních sítí Facebook, Twitter, Google + a YouTube. Připravíme vám ty nejlepší příspěvky.

Nezávazně poptat

ČASOVÁ ANALÝZA

V oblasti webových aplikací vám zdarma uděláme nacenění a časový odhad prací pro vaše konkrétní požadavky. Jedná se o novou aplikaci i samotné úpravy.

Nezávazně poptat

DROBNÉ ÚPRAVY

Na vaší stávající webové aplikace provedeme drobné změny či úpravy dle vašich požadavků. Např. přidání XML feedů, sitemapy a další.

Nezávazně poptat

KURZ PROGRAMOVÁNÍ

Nabízíme kurz základů programování webových aplikací. Kurz se nese v duchu tvorby vlastní databázové aplikace od návrhu po závěrečné testování.

Nezávazně poptat