Skip to main content

TVORBA CHATBOTŮ


SLUŽBA TVORBA CHATBOTŮ

Specializujeme se na tvorbu chatbotů. Vytváříme chatboty pro platformu Messenger, ale nebráníme se jiným možným platformám. Osobní konzultace poskytujeme v Praze a Karlových Varech. Dále je možné se s námi spojit prostřednictvím Skype, Google Hangouts nebo jiného komunikačního nástroje.

PROČ SI POŘÍDIT CHATBOTA?

Chatbot je jedna z novinek ve světě internetu a do České republiky se teprve dostává. Je ale důležité se zamyslet nad následujícími případy:

Na obě otázky je odpověď ANO. Chatbot vám ušetří peníze za vynaloženou lidskou práci - tím vám ušetří také čas. Vašim zákazníkům ušetří čas zejména v případě, kdy čekají co nejrychlejší odpověď nebo reakci na daný úkon.

MOŽNÉ FUNKCE CHATBOTA

Existuje opravdu mnoho důvodů a funkcionalit, pro které je možné chatbota využít. Pro naše zákazníky dále nabízíme možnost webového prostředí, kde je možné si svého chatbota konfigurovat a dále jej zlepšovat, či nastavovat. Nové verze tohoto webového prostředí jsou pro naše klienty ZDARMA.

ČLÁNKY

Jelikož se zabýváme tvorbou chatbotů a novinek z této oblasti, vydali jsme článek, který o chatbotech pojednává. Je možné si jej přečíst zde: Užitečný messenger chatbot. Pro chatboty máme dokonce vytvořenou celou sekci, kam hodláme postupně přispívat novými články, naleznete zde: Chatboti.

KOLIK STOJÍ TVORBA CHATBOTŮ

Ceník tvorby chatbotů je různý a záleží na robustnosti. Poskytujeme tvorbu chatbotů za cenu od 7.999 Kč. Do této služby dále spadají následující podslužby:

SLUŽBY


TVORBA WEBOVÝCH APLIKACÍ

Vytváříme malé, střední i rozsáhlé webové aplikace na míru. Používáme nejnovější technologie a naši práci verzujeme verzovacím systémem Git.

Nezávazně poptat

TVORBA MESSENGER CHATBOTŮ

Vytváříme, kteří budou automaticky komunikovat s vašimi zákazníky. Vše se snadno konfiguruje v poskytnutém webovém rozhraní.

Nezávazně poptat

TVORBA MOBILNÍCH APLIKACÍ

Vytváříme malé a střední aplikace pro operační systém Android. Naše aplikace jsou testovány na nejrůznějších zařízeních.

Nezávazně poptat

TECHNICKÁ PODPORA (HELPDESK)

Poskytujeme technickou podporu v oblasti informačních technologií, zejména v oblasti webových aplikací.

Nezávazně poptat

TVORBA DESKTOP APLIKACÍ

Vytváříme malé a středně velké aplikace pro desktopy s operačním systémem Windows nebo Linux.

Nezávazně poptat

SPRÁVA ÚČTŮ NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Poskytujeme správu sociálních sítí Facebook, Twitter, Google + a YouTube. Připravíme vám ty nejlepší příspěvky.

Nezávazně poptat

ČASOVÁ ANALÝZA

V oblasti webových aplikací vám zdarma uděláme nacenění a časový odhad prací pro vaše konkrétní požadavky. Jedná se o novou aplikaci i samotné úpravy.

Nezávazně poptat

DROBNÉ ÚPRAVY

Na vaší stávající webové aplikace provedeme drobné změny či úpravy dle vašich požadavků. Např. přidání XML feedů, sitemapy a další.

Nezávazně poptat

KURZ PROGRAMOVÁNÍ

Nabízíme kurz základů programování webových aplikací. Kurz se nese v duchu tvorby vlastní databázové aplikace od návrhu po závěrečné testování.

Nezávazně poptat