Skip to main content

TVORBA CHATBOTŮ


SLUŽBA TVORBA CHATBOTŮ

Specializujeme se na tvorbu chatbotů. Vytváříme chatboty pro platformu Messenger, ale nebráníme se jiným možným platformám. Osobní konzultace poskytujeme v Praze a Karlových Varech. Dále je možné se s námi spojit prostřednictvím Skype, Google Hangouts nebo jiného komunikačního nástroje.

PROČ SI POŘÍDIT CHATBOTA?

Chatbot je jedna z novinek ve světě internetu a do České republiky se teprve dostává. Je ale důležité se zamyslet nad následujícími případy:

Na obě otázky je odpověď ANO. Chatbot vám ušetří peníze za vynaloženou lidskou práci - tím vám ušetří také čas. Vašim zákazníkům ušetří čas zejména v případě, kdy čekají co nejrychlejší odpověď nebo reakci na daný úkon.

MOŽNÉ FUNKCE CHATBOTA

Existuje opravdu mnoho důvodů a funkcionalit, pro které je možné chatbota využít. Pro naše zákazníky dále nabízíme možnost webového prostředí, kde je možné si svého chatbota konfigurovat a dále jej zlepšovat, či nastavovat.

ČLÁNKY

Jelikož se zabýváme tvorbou chatbotů a novinek z této oblasti, vydali jsme článek, který o chatbotech pojednává. Je možné si jej přečíst zde: Užitečný messenger chatbot. Pro chatboty máme dokonce vytvořenou celou sekci, kam hodláme postupně přispívat novými články, naleznete zde: Chatboti.

KOLIK STOJÍ TVORBA CHATBOTŮ

Ceník tvorby chatbotů je různý a záleží na robustnosti. Poskytujeme tvorbu chatbotů za cenu od 3.900 Kč. Do této služby dále spadají následující podslužby:


Poptávkový formulář

Poptejte nezávazně tuto službu, zadejte váš email a případně přidejte popis, MY SE VÁM OBRATEM OZVEME

SLUŽBY


TVORBA WEBOVÝCH APLIKACÍ

Vytváříme malé, střední i rozsáhlé webové aplikace na míru. Používáme nejnovější technologie a naši práci verzujeme verzovacím systémem Git.

Nezávazně poptat

TVORBA MESSENGER CHATBOTŮ

Vytváříme, kteří budou automaticky komunikovat s vašimi zákazníky. Vše se snadno konfiguruje v poskytnutém webovém rozhraní.

Nezávazně poptat

SPRÁVA ÚČTŮ NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Poskytujeme správu sociálních sítí Facebook, Twitter, Google + a YouTube. Připravíme vám ty nejlepší příspěvky.

Nezávazně poptat

ANALÝZA WEBU

V oblasti webových aplikací vám zdarma uděláme nacenění, časový odhad prací a technologické doporučení pro vaše konkrétní požadavky. Může se jednat o novou aplikaci i samotné úpravy na webu.

Nezávazně poptat

DROBNÉ ÚPRAVY WEBU

Na vaší stávající webové aplikace provedeme drobné změny či úpravy dle vašich požadavků. Např. přidání XML feedů, sitemapy a další.

Nezávazně poptat