Skip to main content

LEVNÝ WEB


SLUŽBA LEVNÝ WEB

Vytváříme KVALITNÍ LEVNÉ weby. Vytváříme malé (osobní weby, prezentace prouktů, atp.), střední (firemní web, blog, atp.) i rozsáhlé webové stránky (aplikace na míru) včetně eshopů. 

LEVNÝ WEB - CENÍK

Levný web vás vyjde na 2.500 Kč (v závislosti na požadavcích) a budete mít k dispozici vlastní redakční systém, kde budete moct své stránky spravovat. Web bude responzivní, to znamená, že se bude dobře a hezky zobrazovat na všech zařízeních (mobilech, tabletech i počítačích). V ceně je zahrnuta také šablona z naší nabídky, kterou si můžete vybrat a případně je možnost zvolit uplně jinou. Levný web se tak stává nejen levným, ale také KVALITNÍM a snadno rozšiřiteným - není problém v budoucnu přidat další moduly, případně využít našich dalších služeb (např. Tvorba chatbotů). Levný web je možné si objednat prostřednictvím formuláře níže, případně nám můžete napsat zprávu prostřednictvím Messengeru. 


Poptávkový formulář

Poptejte nezávazně tuto službu, zadejte váš email a případně přidejte popis, MY SE VÁM OBRATEM OZVEME

SLUŽBY


TVORBA WEBOVÝCH APLIKACÍ

Vytváříme malé, střední i rozsáhlé webové aplikace na míru. Používáme nejnovější technologie a naši práci verzujeme verzovacím systémem Git.

Nezávazně poptat

TVORBA MESSENGER CHATBOTŮ

Vytváříme, kteří budou automaticky komunikovat s vašimi zákazníky. Vše se snadno konfiguruje v poskytnutém webovém rozhraní.

Nezávazně poptat

SPRÁVA ÚČTŮ NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Poskytujeme správu sociálních sítí Facebook, Twitter, Google + a YouTube. Připravíme vám ty nejlepší příspěvky.

Nezávazně poptat

ANALÝZA WEBU

V oblasti webových aplikací vám zdarma uděláme nacenění, časový odhad prací a technologické doporučení pro vaše konkrétní požadavky. Může se jednat o novou aplikaci i samotné úpravy na webu.

Nezávazně poptat

DROBNÉ ÚPRAVY WEBU

Na vaší stávající webové aplikace provedeme drobné změny či úpravy dle vašich požadavků. Např. přidání XML feedů, sitemapy a další.

Nezávazně poptat