Skip to main content

ANALÝZA WEBU


SLUŽBA ANALÝZA WEBU

Nabízíme službu analýza webu stávajícím i novým zákazníkům a to zcela ZDARMA. Pro vámi specifikovaný problém z oblasti webů vám připravíme podrobnou časovou, finanční a technologickou analýzu. Může se jednat o analýzu celého nového webu nebo pouze určitých změn, které hodláte na svém stávajícím webu realizovat.

PROČ ANALÝZA WEBU U NÁS?

Tuto službu nabízíme pro všechny zájemce zcela zdarma. Obdržíte podrobně zpracovanou analýzu daného problému, která bude obsahovat následující:


Poptávkový formulář

Poptejte nezávazně tuto službu, zadejte váš email a případně přidejte popis, MY SE VÁM OBRATEM OZVEME

SLUŽBY


TVORBA WEBOVÝCH APLIKACÍ

Vytváříme malé, střední i rozsáhlé webové aplikace na míru. Používáme nejnovější technologie a naši práci verzujeme verzovacím systémem Git.

Nezávazně poptat

TVORBA MESSENGER CHATBOTŮ

Vytváříme, kteří budou automaticky komunikovat s vašimi zákazníky. Vše se snadno konfiguruje v poskytnutém webovém rozhraní.

Nezávazně poptat

SPRÁVA ÚČTŮ NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Poskytujeme správu sociálních sítí Facebook, Twitter, Google + a YouTube. Připravíme vám ty nejlepší příspěvky.

Nezávazně poptat

ANALÝZA WEBU

V oblasti webových aplikací vám zdarma uděláme nacenění, časový odhad prací a technologické doporučení pro vaše konkrétní požadavky. Může se jednat o novou aplikaci i samotné úpravy na webu.

Nezávazně poptat

DROBNÉ ÚPRAVY WEBU

Na vaší stávající webové aplikace provedeme drobné změny či úpravy dle vašich požadavků. Např. přidání XML feedů, sitemapy a další.

Nezávazně poptat